Головні виробники квадроциклів

Головні виробники квадроциклів

До головних світових виробників квадроциклів можна віднести дві американські компанії – Arctic Cat і Polaris Industries, канадську Bombardier Recreational Products (BRP) (виготовляє квадроцикли під брендом Can-Am), японські Honda, Kawasaki, Suzuki і Yamaha, а також тайваньську Kymco і китайську Hensim.

Щодо менш розкручених і більш спеціалізованих брендів.

У Європі квадроцикли виготовляє також німецька Sachs. Квадроцикли також виготовляють багато китайських і тайваньських фірм. У 2004 році свій перший квадроцикл випустила італійська Aprilia.

Невеликі спортивні квадрики випускає іспанська Derbi. Німецька E.-ATV Racing GmbH виготовляє чисто спортивні квадроцикли на базі двигунів KTM і Ducati. З 1998 року за підтримкою Suzuki квадроцикли випускає південнокорейська Hyosung.

Aprilia перший ATV

Існує декілька російських компаній, виготовляючих таку техніку. Це, наприклад, такі компанії, як засноване в 1996г. ТОВ “Балтмоторс” в Калінінграді, – компанія здійснює складальне виробництво ATV з китайських компонентів. “Балтмоторс” відома на російському ринку як виробник доступної і якісної мототехніки, зібраної руками висококваліфікованих фахівців.

Квадроцикли випускає також і ярославське ВАТ “Автодизель-сервіс”. Це апарати, відомі під маркою “Авдіс”. Ще одним виробником всюквадроциклів в Росії є ВАТ “Завод імені В.А.Дєгтярьова” (ВАТ “ЗІД”), розташований в місті Коврові Володимирської області.
Квадроцикли в РФ виготовляє і ВАТ “Тутаєвський моторний завод” (ВАТ “ТМЗ”), розташований в місті Тутаєві Ярославської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:TESLA БУДЕ ВИПУСКАТИ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КВАДРОЦИКЛ CYBERQUAD

Please follow and like us:

One thought on “Головні виробники квадроциклів

  • 14.12.2019 о 17:46
    Permalink

    Спасибо, очень интересная ми полезная информация. Всё собрано в одной статье, не нужно перерывать кучу информации)

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram