Ірина Федишин вперше покаталася на квадроциклі

Ірина Федишин вперше покаталася на квадроциклі
фото з instagram

Відома українська співачка Ірина Федишин покаталася вперше на квадроциклі.

Співачка на своїй сторінці Instagram розмістила відео, на якому показала свої навики їзди на чотирьохколіснику. Ірина це робила вперше.

Це відео співачка в Instagram його підписала так : «Вперше покаталася на квадроциклі! Дуже сподобалося! Хочу ще»

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

На відео співачка керує квадроциклом разом зі своїм старшим сином. Спочатку видно як не досить впевнено Ірина стартувала, але пізніше видно, що у зірки все вийшло.

Федишин набрала швидкість та поїхала попереду всіх.

Можна з впевненістю сказати, що квадроцикли дедалі більше набирають популярності.

Додаткова інформація:

Уперше перед чисельною аудиторією Ірина заспівала, коли їй було лишень три з половиною рочки. Виконання пісні — весільний подарунок хресній мамі Іринки. Тож дебютом була українська народна пісня «Сиділа під грушкою», яку маленька Іринка довго репетирувала із батьком-музикантом. Це мабуть, одні з найприємніших спогадів дитинства. Маленька, мініатюрна дівчинка із довгим волоссям голосно співала для всіх присутніх, і ловлячи на собі захоплені погляди родини і знайомих, наповнювалася азартом, який додавав сил і натхнення співати ще і ще. А далі — оплески, похвала, побажання нововідкритому таланту. Мабуть, саме вдалий старт і перший успіх скерував дівчинку на творчу стежину. Ірина, згадує, що саме тоді зрозуміла, що спів, виконання пісень приносять їй неабияке задоволення і саме цією справою вона хоче займатися у майбутньому. Вона відчула цей потяг до музики, мов поклик душі. — Моя робота виросла із дитячих мрій і захоплення.

Пам’ятаю, що моїм першим слухачам — родичам і друзям сім’ї дуже сподобалося моє артистичне виконання. Я довго і посилено готувалася до виступу. Коли побачила ту велику кількість людей, які зібралися, щоб оцінити мої старання, не відчувала жодного страху чи дискомфорту, а суцільне задоволення від того, що співаю і мене всі слухають, а потім ще й хвалять. Тож вже тоді вирішила — буду співачкою!, — згадує тепер Ірина. Та батьки не були у захваті від цієї ідеї. Батько-музикант добре знав, що справжнього успіху в творчій сфері досягають одиниці. Заняття музикою — несерйозне захоплення, яке часом приносить більше розчарувань, ніж перемог. Тож переконував доньку відмовитися від співу і навіть не думати тільки з музикою пов’язувати свою долю, а скеровував її до рішення здобути якусь більш серйозну професію, яка б могла прогодувати у майбутньому.

У шість років майбутня зірка спробувала себе у ролі ведучої, це їй вдалося. Іра завжди була лідером, брала участь у творчих заходах, які відбувалися у школі, «муштруючи» своїх однокласників на репетиціях і під час виступів.

Читайте також :  ЗНАМЕНИТА ТЕНІСИСТКА ЗНЯЛАСЯ В ЕРОТИЧНІЙ ФОТОСЕСІЇ НА КВАДРОЦИКЛІ

Please follow and like us:

3 thoughts on “Ірина Федишин вперше покаталася на квадроциклі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram