Катання на квадроциклі українською пустелею на Херсонщині

На Херсонщині з 2010 року ця територія є Національним природним парком і огороджена з усіх сторін штучними лісами. До складу природного парку “Олешківські піски” входить 8 020,36 га земель державної власності. Як згадувалося вище, Олешківська пустеля вважається найбільшою в Європі.

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

 Влітку пісок тут нагрівається до 75 градусів, і екскурсоводи кажуть, що туристи навіть можуть посмажити яєчню за такої спеки

КАТАННЯ НА КВАДРОЦИКЛАХ  УКРАЇНСЬКОЮ ПУСТЕЛЕЮ  НА ХЕРСОНЩИНІ
Фото tochka.net

Якщо ти хочеш отримати масу емоцій та адреналіну, тоді поїздка на Олешківські піски – це те, що треба. Вони знаходяться в Цюрупинському районі в 30 кілометрах на схід від Херсонаповідомляє tochka.net.

У пустелі можна побачити унікальні види, піщані бараки і навіть невеликі озера з прісною водою на глибині 300-400 м. На території пісків туристи сміливо відправляються в походи пішки і відпочивають в наметах.

Окремо потрібно приділити увагу активному відпочинку в пустелі, а саме, катанню на квадроциклах та джипах. Відволіктися від усіх проблем і сірих буднів допоможе заряд позитивних вражень. Професійні інструктори покажуть всю красу Олешківських пісків.

На жаль, ще не багато українців поінформовані про наявність в країні пустелі, яку офіційно визнають найбільшою на європейському континенті. Тому такі місця потрібно відвідувати, популяризувати їх і радити всім знайомим цю природну пам’ятку. Олешківські піски – справжній оазис посеред пустелі. Побачити це на власні очі – потрібно обов’язково!

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-ТуркаPlease follow and like us:

One thought on “Катання на квадроциклі українською пустелею на Херсонщині

  • 07.01.2020 о 13:27
    Permalink

    Круто! Столько лет прожила в Украине и не знала, что есть такие пустыни

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram