Рекорди встановлені на квадроциклі

Люди завжди встановлюють якісь рекорди на автомобілях, мотоциклах. Але виявляється що є рекорди встановлені на квадроциклі.

Давайте детальніше розглянем, які є рекорди встановлені на квадроциклі:

Найвища швидкість досягнута на квадроциклі.

Рекорди встановлені на квадроциклі
TERRY WILMETH

Террі Вільмех (TERRY WILMETH) 15 червня 2008 році зміг досягнути фантастичної швидкісті. Террі розігнав квадроцикл до 315,74 км/год. Цей рекорд було встановлено в аеропорті Мадрас, штат Орегон, США. Для цього рекорду було використано тюнінгований квадроцикл Yamaha 700 Raptor – Rocket  Raptor 6.0.

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

Найдовший стрибок на Side-by-Side

Раян Пиплик (Ryan Piplic) встановив рекорд по довжині стрибка на квадроциклі із типу Side-by-Side. Гонщик 02 листопада 2013 року на щорічному фестивалі «Fuel Fest» в штаті Юта, здійснив стрибок на відстань 47 метрів 49 сантиметрів. Але приземлення вийшло не дуже м’ягким, а квадроцикл поплатився підвіскою.

Для цього рекорду було використано квадроцикл Polaris RZR XP 1000.

До цього рекорд належав Ерджею Андерсону. Він  здійснив стрибок на відстань 39 метрів 55 сантиметрів.

Найдовша подорож на двох колесах

Такий собі нестандартний рекорд встановила одна французька пара. Вони проїхали близько 26 кілометрів пересуваючись на квадроциклі тільки за допомогою 2 коліс – переднього і заднього.

Такий заїзд тривав 61 хвилину і 18 секунд. Крім того, рекорд встановлювався в дощову погоду і при температурі повітря в 10 градусів за Цельсієм.

Подібний рекорд раніше належав жителю США. У 2013 році він зміг подолати на двох колесах 12 кілометрів і 33 метри.

Найчисленніший парад квадроциклів

Найчисленніший парад квадроциклів був організований в місті Річфілд, штат Юта (США) компанією Rocky Mountain 16 вересня 2009 року. Цікаво, що стартувало 1947 квадроциклів, а фінішували лише 1870. Цей рекорд був поставлений через суперництво двох штатів Кентукі і Юта за кількістю зібраних учасників параду. 16 серпня 2009 був побитий рекорд, який належав штату Кентукі, що становив на той момент 1200 квадроциклів.

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

Підсумовуючи можна сказати, що не так і багато  є рекордів встановлених на квадроциклі. Але можливо під час написання цієї статті появився новий рекордсмен. Так що чекаємо!!! Можливо щось написав неправильно або щось забув – пишіть у коментарях.

Також переходіть сюди, якщо цікавить як заробити гроші http://kvadrokum.in.ua/yak-zarobyty-groshi-na-kvadrotsykli/

Please follow and like us:

3 thoughts on “Рекорди встановлені на квадроциклі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram