Що таке квадроцикл?

квадроцикл

В даний час все великої популярності став набувати такий засіб пересування, як квадроцикл. Цей транспортний засіб не є машиною, але і до розряду мотоциклів його теж не віднесеш. Це самостійний засіб пересування, до придбання якого слід віднестися вельми ретельно і серйозно.

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

Квадроцикл (від лат.quadru-«чотирьох-» і дав.-гр.κύκλος «коло») — транспортний засіб з чотирма колесами. За стандартом ANSI це самостійний транспортний засіб з чітким визначенням ATV (All-terrain vehicle) – позашляховик для нерівної місцевості – quad bike або four-wheeler.

Коли появився перший квадроцикл читайте тут http://kvadrokum.in.ua/tsikavi-fakty-pro-kvadrotsykl/

Що таке квадроцикл

З середини 90-х років стали активно застосовуватися в сільському господарстві. Такий міні-трактор не помішав би будь-якому фермерові! Єдиний мінус – у всьому світі стали сильно посилюватися вимоги відносно реєстрації квадроциклів і всього, що стосується техніки безпеки.

Але в більшості випадків квадроцикли використовують, як транспорт для активного відпочинку. Подорожуючи по гірських місцевостей – отримуєш емоції, адреналін, неповторні враження.

А ще квадроциклі заслужено використовують з великою популярністю в арміі. Далеко не кожній державі під силу “переозброїти” свої війська сучасними потужними квадроциклами, але у багатьох такий план розроблений і в найближчому майбутньому буде втілений в життя. Так що квадроцикл – це не лише іграшка і розвага, але і дуже корисний і потрібний засіб пересування.

Please follow and like us:

One thought on “Що таке квадроцикл?

  • 30.09.2019 о 17:49
    Permalink

    Корисна інформація. Доволі не поганий сайт.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram