Цікаві факти про перший квадроцикл

перший квадроцикл

Думаю, що всі хто любить подорожувати на квадроциклі цікавить історія, коли появився перший квадроцикл?, що йому передувало? .

На початку 80-их років минулого століття, любителям екстремальної їзди уже не вистачало швидких мотоциклів та автомобілів. І тому альтернативою стала поява квадроциклів.

Замовити прокат квадроциклів Старий Самбір-Розлуч-Турка

У 1967 році компанія Honda почала створювати нову техніку, але тоді конструктори дотримались схеми трьохколісного продукту або трицикл. Конструктури вважали, що дана схема є дешевшою і при цьому стійкість трицикла залишається.

В США у 1970 році трицикл продавався за ціною 595$.Фермерам трицикл не сподобався через низку потужність. Але пізніше Honda випустила потужніший трьохколісник і фермери його сприйняли позитивно.

 перший квадроцикл

       Після цього появився справжній попит на дану техніку та конкуренція. Інші японські конкуренти (Yamaha, Kavasaki) кинулися доганяти Honda. Yamaha у 1979 році випустила на ринок особистий трицикл YT 125. А Kavasaki у 1981 році випустила KTL 200 скопіювавши від Honda.

 перший квадроцикл
YT-125
перший квадроцикл
Kawasaki-KTL200-1981

        Але ключову роль у появі квадроциклів зіграла компанія Suzuki. Яка у 1982 році представила перший квадроцикл або чотирьохколісника.

перший квадроцикл
Quad Runner LT125 у перекладі з англійської “Перший на чотирьох колесах”

         У 1988 році в США заборонили продаж трициклів, через велику травмованість. А їх місце зайняли квадроцикли. На даний час попит чотирьохколісників впевнено зростає.  Але хтозна можливо і квадроциклів чекатиме доля трьохколісників.

Якщо когось цікавить, як заробити гроші на квадроциклі, то переходіть сюда http://kvadrokum.in.ua/yak-zarobyty-groshi-na-kvadrotsykli/

Please follow and like us:

5 thoughts on “Цікаві факти про перший квадроцикл

 • 01.10.2019 о 22:34
  Permalink

  Ось це так, скільки нової інформації! Хочу подарувати чоловікові квадроцикл, вирішила спочатку почитати про них, дізналася тут багато нового. Пишіть в тому ж дусі!

  Відповідь
  • 27.10.2019 о 22:52
   Permalink

   Стаття є дуже цікавою та розвиваючою!!!!
   Для тих хто цікавиться квадриками-обовязково потрібнл перечитати для особистого розвитку!!!!!!!!

   Відповідь
 • 02.10.2019 о 10:42
  Permalink

  Спасибо за познавательную статью. Я даже где то в глубине заподозрил, что когда то тоже приобщался к этому виду транспорта. Правда это был трехколесный моторолер Муравей. Но тоже не слабо

  Відповідь
 • 02.10.2019 о 20:28
  Permalink

  Цікавішої статті ще не читала про квадроцикл!!! А ще й по українське

  Відповідь
 • 05.10.2019 о 12:53
  Permalink

  це найкраща стаття яку я читав про появу квадроциклів. Бажаю хто створив цей сайт успіху!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Pinterest
Instagram